Aktuelle Zeit: So 19. Aug 2018, 00:08

 • Forum
  Themen
  Beiträge
  Letzter Beitrag
 • Shendeti dhe Mjekesia
  Ju lutem shenoni ketu vetem nese keni dije rreth mjekesise, ose qe keni ndonje pervoje me shendetin tuaj apo te ndonje te afermi tuaj.

  Mundet qdo njeri nga vizitoret te bej pyetje per ndonje semundje apo per nje gje qe nuk e ka te qarte dhe shpresojme qe do te lajmeohet ndonje mjek, apo ndonje qe ka pas rastin dhe ka perballu nje smundje te tille dhe te na jap nje pergjigjeje...
  96 Themen
  309 Beiträge
  Letzter Beitrag Patjetër duhet të lexohet, dh…
  von admin Neuester Beitrag
  Do 21. Nov 2013, 01:03
 • Paraqitja e Semundjeve Te ndryshme
  Tenderuar Vizitore, ju kisha lutur te gjitheve t'i paraqisni apo t'i peshkruani pikat e paralajmruese te semundjeve te ndryshme

  Siq e dime te gjith, qdo semundje ka gjasat me te mtedhaja per sherim nese ne e zbulojmeme kohekoh.
  Ai qe ka dituri rreth kesaj Lemije i mire presim postimet e juaja.
  56 Themen
  123 Beiträge
  Letzter Beitrag Dhimbja mund te shpetoje jeten
  von Lea Neuester Beitrag
  Do 26. Apr 2012, 22:42
 • Themen
  Beiträge
  Letzter Beitrag
 • Dashuria pa Cenzur / mbi 18 vjeqare
  Per shkak te postimeve te pa cenzuruara ne kete rubrike, keshillohet qe vizitoret te jene mbi moshen 18-vjeqare.
  Edhe ju kisha lut ata qe nuk kan deshir te kyqen ne tema ose te shikojn qka ka ne tema ju proferoj qe mos te kyqeni e mos te vijm deri te ngatrrimi me antar.
  64 Themen
  827 Beiträge
  Letzter Beitrag von turan Neuester Beitrag
  Fr 10. Jan 2014, 17:29
 • Humor per moshen mbi 18 vjeqar/e
  Ju lutem te gjitheve qe "Humoret" te cilat nuk jane per moshen nen 18 vjeq t'i shenoni ketu ne kete Rubrike. Ju faleminderit per mirekuptim.
  35 Themen
  529 Beiträge
  Letzter Beitrag von Gonii Neuester Beitrag
  So 1. Sep 2013, 22:28

Anmelden  •  Registrieren

Wer ist online?

Insgesamt sind 3 Besucher online :: 0 sichtbare Mitglieder, 0 unsichtbare Mitglieder und 3 Gäste (basierend auf den aktiven Besuchern der letzten 5 Minuten)
Der Besucherrekord liegt bei 103 Besuchern, die am Mo 28. Mär 2011, 22:35 gleichzeitig online waren.

Mitglieder: 0 Mitglieder

Statistik

Beiträge insgesamt 87365 • Themen insgesamt 6477 • Mitglieder insgesamt 22889 • Unser neuestes Mitglied: beniiiii