Shendeti & Mjekesia

 • Forum
  Themen
  Beiträge
  Letzter Beitrag
 • Shendeti dhe Mjekesia
  Ju lutem shenoni ketu vetem nese keni dije rreth mjekesise, ose qe keni ndonje pervoje me shendetin tuaj apo te ndonje te afermi tuaj.

  Mundet qdo njeri nga vizitoret te bej pyetje per ndonje semundje apo per nje gje qe nuk e ka te qarte dhe shpresojme qe do te lajmeohet ndonje mjek, apo ndonje qe ka pas rastin dhe ka perballu nje smundje te tille dhe te na jap nje pergjigjeje...
  96 Themen
  309 Beiträge
  Letzter Beitrag Patjetër duhet të lexohet, dh…
  von admin Neuester Beitrag
  Do 21. Nov 2013, 01:03
 • Paraqitja e Semundjeve Te ndryshme
  Tenderuar Vizitore, ju kisha lutur te gjitheve t'i paraqisni apo t'i peshkruani pikat e paralajmruese te semundjeve te ndryshme

  Siq e dime te gjith, qdo semundje ka gjasat me te mtedhaja per sherim nese ne e zbulojmeme kohekoh.
  Ai qe ka dituri rreth kesaj Lemije i mire presim postimet e juaja.
  56 Themen
  123 Beiträge
  Letzter Beitrag Dhimbja mund te shpetoje jeten
  von Lea Neuester Beitrag
  Do 26. Apr 2012, 22:42


Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast