Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Shkruani Qdo gje qe ka te beje me Dashuri... Pra hapeni nje teme sipas deshires suaj rreth Dashurise.
Aurela_ger
Beiträge: 82
Registriert: Mo 1. Aug 2011, 11:46

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Aurela_ger » Sa 5. Jan 2013, 00:59

Albana hat geschrieben:Aurela_ger e persh. Shumm. :@

I them mfal per ... Po kisha pa harru ncncncnc

:gezuar: :puthje:

Pershendetje edhe per tyy ALbana

e flm shum nga tyy

ske pse t kerkosh falje kunat ;-) :ohoh: :gezuar: :gezuar:

sara
Beiträge: 7
Registriert: Do 21. Feb 2008, 18:59
Wohnort: kosove

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon sara » Mo 14. Jan 2013, 10:56

a me don sa te dua une ty?

Albana
Beiträge: 88
Registriert: Sa 14. Apr 2012, 15:32

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Albana » Mo 17. Jun 2013, 23:24

Te uroj gjitha tmirat e Botes vllau im A... :puthje:
Rrug t'mar
:lotet: me mungon

Benutzeravatar
ENGLANTINA
Beiträge: 185
Registriert: Fr 17. Sep 2010, 16:39
Wohnort: ||....Thjeshtësia është stolia e atyre që janë të edukuar dhe të mësuar....||

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon ENGLANTINA » Mo 5. Aug 2013, 10:23

Sa here malli me mer, kerkoj ne pafundesi imazhin tend! Ate imazh qe edhe pafundesise i mungon! :?
Ne, në dy vende te ndryshem, me njerez te ndryshem dhe me premtime qe qajne per ne!

Anna
Beiträge: 3
Registriert: Do 15. Aug 2013, 18:58

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Anna » Di 27. Aug 2013, 20:42

Do ti thoja se edhe pse ndonjeherë di të jem e vështir e falenderoj qe me beson dhe me rrin pranë,dhe se e dua shum dhe do jem me të qdo minut te jetes sime :D

Orgesi_35
Beiträge: 42
Registriert: Mi 3. Aug 2011, 14:09

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Orgesi_35 » Mo 9. Sep 2013, 14:42

Me Mungon,Frymzimi im :dashuri:
"Egzistojn Vetem 3 Gjéra Qe Ju Nevojiten Femrave Ne Jeté,Ushqimi,Uji Dhe Komplimenti.

dardan
Beiträge: 181
Registriert: Sa 30. Jul 2011, 18:52

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon dardan » Di 10. Sep 2013, 21:01

´´A po vjen me fjet se kom neser mu qu ne ora 4:30´´

Albana
Beiträge: 88
Registriert: Sa 14. Apr 2012, 15:32

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Albana » Do 26. Sep 2013, 00:03

... Edhe :puthje:

Aurela_ger
Beiträge: 82
Registriert: Mo 1. Aug 2011, 11:46

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Aurela_ger » Do 3. Okt 2013, 20:21

Dito :puthje:

Albana
Beiträge: 88
Registriert: Sa 14. Apr 2012, 15:32

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Albana » So 13. Okt 2013, 21:31

Urime Urime shummmm... e kalofsh Jeten gjithmon te lumturr
:puthje: :zemra:

Albana
Beiträge: 88
Registriert: Sa 14. Apr 2012, 15:32

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Albana » Mi 4. Dez 2013, 12:48

shum duuuuuuuuu :puthje:

Albana
Beiträge: 88
Registriert: Sa 14. Apr 2012, 15:32

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Albana » So 5. Apr 2015, 04:01

Te Uroj gjitha tmirat e Botes.
Te kom shoqe moter gjithqka...te Duaaa shummmmmmmmmmmmmmmm

RIONITA :gezuar: :dashuri: :zemra:

Benutzeravatar
Adelina
Beiträge: 2605
Registriert: Mo 6. Okt 2008, 23:18
Wohnort: St...Germany .

Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Ungelesener Beitragvon Adelina » Mi 9. Mär 2016, 15:54

Albana hat geschrieben:Te Uroj gjitha tmirat e Botes.
Te kom shoqe moter gjithqka...te Duaaa shummmmmmmmmmmmmmmm

RIONITA :gezuar: :dashuri: :zemra:

:zemra: :puthje: :zemra: :dashuri: :ohoh: :respekt:
      :lotet: Es tut so weh wenn man den Menschen verliert den man am meisten liebt.....:lotet:


Zurück zu „Dashuria“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast