Shkodrani plagosë me thikë tre kosovarë në Ulqin

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
edii
Beiträge: 209
Registriert: So 28. Feb 2010, 20:35

Shkodrani plagosë me thikë tre kosovarë në Ulqin

Ungelesener Beitragvon edii » Fr 27. Apr 2012, 22:25

Policia e Malit të Zi ka arrestuar të premten shtetasin shqiptar A.N., i lindur në Shkodër, si i dyshuar për plagosjen me thikë të tre të rinjve nga Kosova derisa po qëndronin në Ulqin.
Policia malazeze ka njoftuar se shkodrani A.N., pas një zënke verbale në qendër të Ulqinit, ka plagosur rëndë një të ri kosovar, ndërsa dy të tjerët kanë pësuar lëndime të lehta, raporton agjencia serbe e lajmeve, Tanjug.

I dyshuari kishte ikur nga vendi i ngjarjes, por është kapur nga policia në një shtëpi në Vladimir dhe është dërguar në Podgoricë, ku i është caktuar masa e paraburgimit prej 48 orësh.
Gold AG dhe shkumbim ismailL------ lamtumir

Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast