116 vjeç pa bere sex

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
Lea

116 vjeç pa bere sex

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 12. Feb 2009, 11:21

116 vjeç pa bere sex


Një burrë i moshuar 116 vjeç,nga Ukrahina pretendon se jetëgjatësia e tij ndikohet nga shkaku se ai nuk ka bërë seks kurrë me nje grua!
Zotëria Grigoriy Nestor,nga fshati Stariy Yarichev,tha se sipas fesë se krishterë nuk lejohet të kryhen marrdhënje seksuale paramartesore dhe se ai nuk ishte martuar kurrë!

"Njerëz si unë që nuk u martuan kurrë jetojnë më shumë kurse ata që jane te martuar zihen gjithnjë me bashkëshortin dhe kjo nuk është e mirë për shëndetin"tha plaku shekullor.

Duke folur në gazetën vendase Komsomolskaya Pravda ai u shpreh se kishte vizituar shkollen vendase vetëm dy herë në jetën e tij,ku i kishin mësuar te shkruante emrin e tij!

"Sa më i pa ditur të jesh aq më shumë do jetosh,panjohuria është jetëgjatësi dhe lumturi"theksoi zoti Grigoriy Nestor.

Benutzeravatar
Seli-b
Beiträge: 319
Registriert: Di 15. Apr 2008, 21:49
Wohnort: Austri
Kontaktdaten:

Ungelesener Beitragvon Seli-b » Di 24. Feb 2009, 20:46

une spasna as 40 vjet me jetu tytttttt:p
Bild


Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast