Nje Grua ja pret koken femijes se vet

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
Benutzeravatar
T.Deutschi
Beiträge: 421
Registriert: Fr 27. Mär 2009, 19:50
Wohnort: München...M.P
Kontaktdaten:

Nje Grua ja pret koken femijes se vet

Ungelesener Beitragvon T.Deutschi » Mi 29. Jul 2009, 13:21

Nje grua ne San Antonio te Teksasit, ne SHBA, ka vrare dhe me pas i ka prere koken djalit te saj 4 javesh me nje thike kuzhine.
Policia amerikane e ka cilesuar vrasjen si krimin me trondites te regjistruar ne vitet e fundit.

Otty Sanchez, 33 vjece, ka pranuar para agjenteve te policise pergjegjesine e saj dhe ka deklaruar se e kishte bere krimin pasi kishte degjuar disa zera dhe pasi ishte detyruar nga djalli.

Policia u lajmerua nga gjyshja e te sapolindurit, e cila e gjeti gruan me trupin e femijes ne duar.

Sipas policise, gruaja e kishte goditur disa here me thike te miturin para se t’i priste koken. Me pas, pasi eshte kthjelluar gruaja ka goditur veten e saj me thike ne gjoks, por u ndal nga policia.

Aktualisht ajo eshte shtruar ne spitalin universitar te Teksasit, por pavaresisht se mund te kete probleme psikologjike, ndaj saj ka nisur inkriminimi dhe mund te denohet me denimin me vdekje.
1-2-3 knena/1-2-3 anena ket Gishtin e Mesem per ni Arsye e kena

Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast