xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
Lea

Re: Kush vdes nga “gripi i derrit” shkon shehid

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 20. Aug 2009, 18:47

ncncnncncncnc oo zot o zot qe qka do me than mos dijaa ,priti tash sa muslimani ka me vdek tu lexu kta shkrime qe bejn ata qe sdin ,tash prit sa familja ka me shku posht e sa infektimet ne familjeee behen tu mos me shku te mjeku veq me shku shehidd

o zot o zott do gjera po bin mos me besu ma hiqqq zoti naj rujt mend sa njeri posht ka me shku tash ncncncnncncn :lotet:

Tu mendu se shehid shkojn kukuuu zottt :murit: :murit: :murit: :murit: :murit: :murit: :murit: :murit:

Benutzeravatar
duda
Beiträge: 3616
Registriert: Sa 25. Okt 2008, 13:19
Wohnort: kosove

Re: Kush vdes nga “gripi i derrit” shkon shehid

Ungelesener Beitragvon duda » Fr 21. Aug 2009, 10:00

Lea hat geschrieben:ncncnncncncnc oo zot o zot qe qka do me than mos dijaa ,priti tash sa muslimani ka me vdek tu lexu kta shkrime qe bejn ata qe sdin ,tash prit sa familja ka me shku posht e sa infektimet ne familjeee behen tu mos me shku te mjeku veq me shku shehidd

o zot o zott do gjera po bin mos me besu ma hiqqq zoti naj rujt mend sa njeri posht ka me shku tash ncncncnncncn :lotet:

Tu mendu se shehid shkojn kukuuu zottt :murit: :murit: :murit: :murit: :murit: :murit: :murit: :murit:


haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jo moj nese jan musliman te vertet ata e dijn qe me zor shehid nuk shkohet oj Lea PO Zoti e din cilt jan ata Ai jau din mendjen . Po bash ata qe mendojn keshtu Zoti nuk ja shtin smujen, nuk asht leht me lyp deken joooooooo.Shpirtin e kemi ne dor te Allahut.
Duaj sa te Duash,nji Dite do te Ndahesh,Jeto sa te Duash,nji dite do te Vdesesh,Vepro si te Duash,nji dite Do te japesh Llogari...???


Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast