Erdhen shejet e fundit te botes simas Kuranit

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
Lea

Erdhen shejet e fundit te botes simas Kuranit

Ungelesener Beitragvon Lea » Fr 11. Mär 2011, 23:17

Bild

Uploaded with ImageShack.us


URL=http://img860.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png/]Bild[/URL]

Uploaded with ImageShack.us


Zogj te ngordhur bien nga qielli


Edhe në Suedi kanë nisur që të bien zogj të ngordhur nga qielli.


Disa ditë më përpara kishin nisur që të binin zogj nga qielli në disa shtete të Amerikës. Gjithashtu me mijëra peshq janë gjetur të ngordhur.

Askush nuk di të thotë me saktësi se çfarë po ndodh. Disa flasin për stres vdekjeprurës tek zogjtë e peshqit. Teoria e ngordhjes së zogjve për shkak të fishekzjarreve ka rënë për shkak se zogjtë po ngordhin sërish. Disa ekspertë thonë se shkak është fusha magnetike e tokës, e cila ka nisur e po humbet fuqinë.


Në internet po qarkullojnë edhe shumë teori konspirative. Njëra flet për testimin e një arme të fuqishme nga amerikanët. Disa besimtarë thonë se këto janë shenjat e apokalipsit.

Lea

Re: Erdhen shejet e fundit te botes simas Kuranit

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 12. Mär 2011, 12:49

Ketu e keni Ljmet edhe ne Video mundeni ta shikoni


http://www.youtube.com/watch?v=Fyeap2qQyfQ

dardan.
Beiträge: 416
Registriert: So 7. Mär 2010, 10:41

Re: Erdhen shejet e fundit te botes simas Kuranit

Ungelesener Beitragvon dardan. » Sa 12. Mär 2011, 14:21

pershendetje :respekt:
mos shiqoni do sorra qe kan honger mbeturina ne nje fabrik te birrej e jan pi jan be def
dhe kan ra ne tok sikur kamikazet e japonezve kry ngul.
bota po sa ja ka fillu :gezuar: per nje jet te gjat qe kemi para nesh. :hallo:


Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast