Cunami ne Japoni...

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
Benutzeravatar
Enesi
Beiträge: 942
Registriert: Do 31. Jul 2008, 00:57

Cunami ne Japoni...

Ungelesener Beitragvon Enesi » Sa 12. Mär 2011, 01:11

http://www.youtube.com/watch?v=lDYbGyQG ... re=related

O All-llahu i Madhëruar na ruaje nga hidhrimi yt
Our Lord! Grant unto us wives and offspring who will be the comfort of our eyes, and give us (the grace) to lead the righteous

Benutzeravatar
Enesi
Beiträge: 942
Registriert: Do 31. Jul 2008, 00:57

Re: Cunami ne Japoni...

Ungelesener Beitragvon Enesi » Do 14. Apr 2011, 20:00

Allahu thote fatkesit jane pasoje e veprave te juaja ja nje nga shenjat qe e hidhrojne Allahun

Japonezet hane femije......All-llah na mbroj prej denimit qe vjen si pasoje e gabimeve te tyre....

Japanese people eat babies

http://www.youtube.com/watch?v=jhq9wHMr ... r_embedded
Our Lord! Grant unto us wives and offspring who will be the comfort of our eyes, and give us (the grace) to lead the righteous


Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast