Shkodër, 33 të helmuar në një dasmë

Diskutoni ketu rreth LAJMEVE
Lea

Shkodër, 33 të helmuar në një dasmë

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 28. Jul 2011, 10:38

Shkodër, 33 të helmuar në një dasmë


33 persona të cilët merrnin pjesë në një dasmë në qytetin e Shkodrës gjenden në spital për shkak të helmimit.

Ngjara e cila mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme, lidhet me pjesëmarrjen e personave në një dasmë të organizuar në një restorant të lagjes “Iliria” më datë 25 korrik.

Shkaqet e helmimit ende nuk janë zbuluar ndërkohë që dyshimet e para hidhen me faktin se të zotët e dasmës kanë mbledhur ushqimin e mbetur në restorant dhe ua kanë servirur atë vizitorëve.

Zurück zu „Lajme nga Vendi dhe Rajoni.“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast