Lotët i Treguan

Emocioni qe linde nha nje force magjike. Ju lutem shkruani ketu vetem Poezi. Per te diskutuar, diskutoni ne temat tjera.
Benutzeravatar
un qe ende te dua
Beiträge: 165
Registriert: Fr 12. Sep 2008, 23:13
Wohnort: L a r g

Lotët i Treguan

Ungelesener Beitragvon un qe ende te dua » Di 2. Sep 2014, 01:15

Të pash përse edhe një herë edhe pse skam dashur as që të takojë më ktheve atje në herën e parë ku dhamë besén se do mbesin si dy të pandarë me hapat e lehtë sa shpejt me zuri edhe pse gjeta forc për të ikur, jo sja arrita vetën ta mashtroj se nuk ndjej për ty dhe stë dashuroj e zemra ime fillojë të qaje me lot në shpirt, sa i dobët qenkëm kur jam me faj filluan lotët e un perball asaj asgjë nuk fola lotët i treguan,e luta të më falë sikur një fëmi i thashë se sdot gaboj kurrë ma përsëri, një zë i padashur nga pas e thrri në emër që të ik nga unë ma kthehu shpinën dhe vazhdojnë dy të lumtur por sjem ne dy. Janë vuatjet jan sfidat që të mësojmë në dashuri.
NE VEND QE TE GJENI ARSYETIM GJENI RRUGDALJE

Zurück zu „Poezi“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast