Njeriu me 3 gra

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Lea

Njeriu me 3 gra

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 28. Mär 2009, 14:09

Kishte qen nje njeri qe banonte me 3 gra:

Nje blondine ,nje brunete dhe nje zeshkane,nje dit ju kish gerdit jeta me shum gra e mbyt veten vdes

Kur policia vin ne intervju fillojn te vesin grate:

Bjondina qane

Bruneta qeshe

zeshkanja duket e dyshymte

kush e ka mbyt njerin

Benutzeravatar
AL TINI
Beiträge: 494
Registriert: So 22. Mär 2009, 13:33
Wohnort: ITALY

AL TINI

Ungelesener Beitragvon AL TINI » Sa 28. Mär 2009, 14:18

ASNJERA SE KA MBYT AI PASKA BA VETMBYTJE AHAHAHAHA

Lea

Re: AL TINI

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 28. Mär 2009, 14:20

AL TINI hat geschrieben:ASNJERA SE KA MBYT AI PASKA BA VETMBYTJE AHAHAHAHAhahahahha po e sakt dekaa qka po nguteh le tjert pak te mundohen

Gonii
Beiträge: 202
Registriert: Mi 15. Feb 2012, 02:08

Re: Njeriu me 3 gra

Ungelesener Beitragvon Gonii » Mi 7. Mär 2012, 21:39

A jan martu qato gra a jo se blondinen edhe bruneten Isha hy pak per se ngushti e jav kisha ber ka nje vend .
E per zeshkanen spo di sha te them se gjith e treta teper mbet se dy jan nja nermal .

Gonii
Beiträge: 202
Registriert: Mi 15. Feb 2012, 02:08

Re: Njeriu me 3 gra

Ungelesener Beitragvon Gonii » Sa 10. Mär 2012, 00:20

Leaa po du met pyt diqka po ku e si e qysh spo di a ki koh nese mundesh mem arrdh deri ne pv nese slen diqka .
Keq per disa minuta ?


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast