A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Online
Beiträge: 452
Registriert: Sa 18. Jul 2009, 12:00

A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?

Ungelesener Beitragvon Online » Do 20. Aug 2009, 12:56

A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?
"I thash zemrës sime: "Kur të zërë merakosja gëzohu, pasi shumica e merakosjeve janë të kota"

Benutzeravatar
sena
Beiträge: 3120
Registriert: Fr 28. Mär 2008, 18:14
Wohnort: ne zemren e njonit

Re: A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?

Ungelesener Beitragvon sena » Do 20. Aug 2009, 13:30

po moj qysh jo :roll:
it's nice to be important
but it's much important to be nice

Lea

Re: A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 20. Aug 2009, 13:36

jo smundet veq mundet me qit nga miljoneri ne bandazh hahahahahhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaha ne 0 e madheee per shum pak koh si te done

Benutzeravatar
duda
Beiträge: 3616
Registriert: Sa 25. Okt 2008, 13:19
Wohnort: kosove

Re: A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?

Ungelesener Beitragvon duda » Fr 21. Aug 2009, 10:23

Mundet si jo femra osht e zoja more ncncnc po prej miljarderit ne milioner po
Duaj sa te Duash,nji Dite do te Ndahesh,Jeto sa te Duash,nji dite do te Vdesesh,Vepro si te Duash,nji dite Do te japesh Llogari...???

Benutzeravatar
Mushkonja
Beiträge: 5
Registriert: Fr 18. Sep 2009, 19:39
Wohnort: Mitrovic

Re: A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?

Ungelesener Beitragvon Mushkonja » So 20. Sep 2009, 10:55

Nese burri osht miliarder ather gruja e bon milioner :D


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast