Sa bashkëtinglore ka në sex?

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Online
Beiträge: 452
Registriert: Sa 18. Jul 2009, 12:00

Sa bashkëtinglore ka në sex?

Ungelesener Beitragvon Online » Do 20. Aug 2009, 14:39

Sa bashkëtinglore ka në sex?
"I thash zemrës sime: "Kur të zërë merakosja gëzohu, pasi shumica e merakosjeve janë të kota"

Benutzeravatar
Samka Qika Europes....
Beiträge: 6541
Registriert: So 22. Jun 2008, 23:10
Wohnort: Sweden
Kontaktdaten:

Re: Sa bashkëtinglore ka në sex?

Ungelesener Beitragvon Samka Qika Europes.... » Do 20. Aug 2009, 17:05

ah, oh, uh, ih, ohhhhhhhhhh......

ahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥

goni89
Beiträge: 5
Registriert: So 31. Jan 2010, 07:25

Re: Sa bashkëtinglore ka në sex?

Ungelesener Beitragvon goni89 » So 31. Jan 2010, 07:56

ne sex ka një bashtingllore ajo eshte H-ja hehhe :)


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast