Qka ban maxhupi ma së pari kur e hap kompjuterin?

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Online
Beiträge: 452
Registriert: Sa 18. Jul 2009, 12:00

Qka ban maxhupi ma së pari kur e hap kompjuterin?

Ungelesener Beitragvon Online » Fr 21. Aug 2009, 13:26

Qka ban maxhupi ma së pari kur e hap kompjuterin?
"I thash zemrës sime: "Kur të zërë merakosja gëzohu, pasi shumica e merakosjeve janë të kota"

Benutzeravatar
Samka Qika Europes....
Beiträge: 6541
Registriert: So 22. Jun 2008, 23:10
Wohnort: Sweden
Kontaktdaten:

Re: Qka ban maxhupi ma së pari kur e hap kompjuterin?

Ungelesener Beitragvon Samka Qika Europes.... » Fr 21. Aug 2009, 14:49

Shikon qfar ka në (bërllog) Recycle Bin.


ahhahahahah
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥

Benutzeravatar
sena
Beiträge: 3120
Registriert: Fr 28. Mär 2008, 18:14
Wohnort: ne zemren e njonit

Re: Qka ban maxhupi ma së pari kur e hap kompjuterin?

Ungelesener Beitragvon sena » Fr 21. Aug 2009, 17:36

agagaggaaggaga :mrgreen:
it's nice to be important
but it's much important to be nice


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 2 Gäste