Ku është dallimi mes hajnit dhe maxhupit?

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Online
Beiträge: 452
Registriert: Sa 18. Jul 2009, 12:00

Ku është dallimi mes hajnit dhe maxhupit?

Ungelesener Beitragvon Online » Mo 24. Aug 2009, 14:14

Ku është dallimi mes hajnit dhe maxhupit?
"I thash zemrës sime: "Kur të zërë merakosja gëzohu, pasi shumica e merakosjeve janë të kota"

Benutzeravatar
Samka Qika Europes....
Beiträge: 6541
Registriert: So 22. Jun 2008, 23:10
Wohnort: Sweden
Kontaktdaten:

Re: Ku është dallimi mes hajnit dhe maxhupit?

Ungelesener Beitragvon Samka Qika Europes.... » Mo 24. Aug 2009, 23:44

Hajni nuk vjedh hekra.


ahahahhahah
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 2 Gäste