Qka paramendoni kur hyni në banesë dhe e shef gruan të qeshu

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Online
Beiträge: 452
Registriert: Sa 18. Jul 2009, 12:00

Qka paramendoni kur hyni në banesë dhe e shef gruan të qeshu

Ungelesener Beitragvon Online » Mo 24. Aug 2009, 14:21

Qka paramendoni kur hyni në banesë dhe e shef gruan të qeshur dhe të gëzuar?
"I thash zemrës sime: "Kur të zërë merakosja gëzohu, pasi shumica e merakosjeve janë të kota"

JinBim
Beiträge: 4212
Registriert: Di 9. Dez 2008, 02:12
Wohnort: De

Re: Qka paramendoni kur hyni në banesë dhe e shef gruan të qeshu

Ungelesener Beitragvon JinBim » Mo 24. Aug 2009, 16:49

Online hat geschrieben:Qka paramendoni kur hyni në banesë dhe e shef gruan të qeshur dhe të gëzuar?hahahahahaha koka kan Postjeri a , naj lajm t´mire i ka dhan. ncncncncncncnc

Benutzeravatar
Samka Qika Europes....
Beiträge: 6541
Registriert: So 22. Jun 2008, 23:10
Wohnort: Sweden
Kontaktdaten:

Re: Qka paramendoni kur hyni në banesë dhe e shef gruan të qeshu

Ungelesener Beitragvon Samka Qika Europes.... » Mo 24. Aug 2009, 23:32

Konstaton se e ke gabuar banesën.

hahahahah
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 2 Gäste