Si thuhet shkurt për filmin " Zogjët vdesin duke kënduar"?

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Online
Beiträge: 452
Registriert: Sa 18. Jul 2009, 12:00

Si thuhet shkurt për filmin " Zogjët vdesin duke kënduar"?

Ungelesener Beitragvon Online » Mo 24. Aug 2009, 14:25

Si thuhet shkurt për filmin " Zogjët vdesin duke kënduar"?
"I thash zemrës sime: "Kur të zërë merakosja gëzohu, pasi shumica e merakosjeve janë të kota"

Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 2 Gäste