Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Lea

Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 24. Aug 2009, 16:49

PYETJE:- Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

JinBim
Beiträge: 4212
Registriert: Di 9. Dez 2008, 02:12
Wohnort: De

Re: Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

Ungelesener Beitragvon JinBim » Mo 24. Aug 2009, 16:52

Lea hat geschrieben:PYETJE:- Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?Per Torte pagun nje here , e per femij tan jeten.

Lea

Re: Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

Ungelesener Beitragvon Lea » Mo 24. Aug 2009, 17:03

JinBim hat geschrieben:
Lea hat geschrieben:PYETJE:- Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?Per Torte pagun nje here , e per femij tan jeten.


jo Torta eshte e marume me 12 vo e femija me pak hahahhaha :beee:

JinBim
Beiträge: 4212
Registriert: Di 9. Dez 2008, 02:12
Wohnort: De

Re: Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

Ungelesener Beitragvon JinBim » Mo 24. Aug 2009, 17:05

:mrgreen: po de po - phaaaaaaaaa qkas mson njeri ncncncncnc hahahahaha

Armiri
Beiträge: 47
Registriert: Mi 14. Dez 2011, 14:54

Re: Ku është dallimi mes Tortës dhe fëmijut?

Ungelesener Beitragvon Armiri » Mo 1. Okt 2012, 20:54

Se pse kqyrin mej jet dikujt ndor per ata nuk lujn me fshet vajzat mbi 25 vjet .
Pergjigje me te vertet mos lyp se nuk gjen .
Sa kisha dasht me prek at dor . Se me shenon mua .


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 2 Gäste