Qelloja

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Lea

Qelloja

Ungelesener Beitragvon Lea » Mi 26. Aug 2009, 09:59

Cila fjale shqiptohet Gabimishte ?


Perse zezaket i kane shuplakat e duarve te bardha?


Cka ka thane zoti kur ka dale zezaku i dyte ne toke?Profesori e pyet nxenesin ,nxenesi i kthen pergjigjejen e sakte profesorit , kurse profesori e noton nxenesin me note te dobte(1) .Si eshte e mundur kjo kur dihet se profesori ka qene korrekt ndaj nxenesit?Benutzeravatar
gitaa
Beiträge: 1900
Registriert: So 26. Okt 2008, 00:44
Wohnort: ani
Kontaktdaten:

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon gitaa » Mi 26. Aug 2009, 20:44

1) fjala gabimisht

2)tu qeru Patate
BildBild

Benutzeravatar
AL TINI
Beiträge: 494
Registriert: So 22. Mär 2009, 13:33
Wohnort: ITALY

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon AL TINI » So 30. Aug 2009, 15:39

FJALA PERGJIGJEJEN ESHT SHKRUAR GABIMISHT E NE TE NJEJTEN KOHE EDHE SHQIPTOHET GABIMISHT TUNG TUNG

Benutzeravatar
AL TINI
Beiträge: 494
Registriert: So 22. Mär 2009, 13:33
Wohnort: ITALY

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon AL TINI » So 13. Sep 2009, 13:37

Diana1 hat geschrieben:Sa dit mundet te Jetoj bubrreci pa kok :?:

Cili shtet e ka Alfabetin me te gjat ne bote :?:

Sa zgjat Orgazma e Derrit :?:

Sa Liqene gjinden ne Texas :?:

Me Pelqeu kjo Rubrike shum paska shum pergjigje interesante :respekt: per te gjithe qe keni mar pjese ketu ,me te vertet ishin postime me vlere :respekt:


2 Alfabeti ma i gjat esht ai kinez sa qe ka shum njerez ne Kine qe nuk e din krejt alfabetin

Benutzeravatar
AL TINI
Beiträge: 494
Registriert: So 22. Mär 2009, 13:33
Wohnort: ITALY

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon AL TINI » So 13. Sep 2009, 21:48

Diana1 hat geschrieben:AL TINI gabim jeni..Alfabeti me e gjate eshte i gjuhes kamboxhiane me gjithsejt 72 shkronja


Kam pas rast ta ndegjoi nga nje njeri qe ishte me prej ardhje nga sri lanka dhe me ka than qe alfabeti tyre ka 107 shkronja por kam ndegju qe ai kinez ka ma shum mundet me qen gabim por do mundohem te hulumtoi ma tutje :kafe:

YLLI__CH
Beiträge: 31
Registriert: Mo 6. Sep 2010, 20:54

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon YLLI__CH » Mi 15. Sep 2010, 15:09

Ajo fjalë që nuk dihet shqiptohet gabimisht ..!!!

Kurë zoti i ka rreshtuar për TY ngjyrosur i ka mbështetur për muri :)


Për lindjen e të dytit ka thënë ..Oh nuk u kujdesa mirë mu dogj edhe ky ..!!

Me Respekt YLLI__CH

dardan.
Beiträge: 416
Registriert: So 7. Mär 2010, 10:41

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon dardan. » Mi 15. Sep 2010, 22:56

Lea hat geschrieben:Cila fjale shqiptohet Gabimishte ?


Perse zezaket i kane shuplakat e duarve te bardha?


Cka ka thane zoti kur ka dale zezaku i dyte ne toke?Profesori e pyet nxenesin ,nxenesi i kthen pergjigjejen e sakte profesorit , kurse profesori e noton nxenesin me note te dobte(1) .Si eshte e mundur kjo kur dihet se profesori ka qene korrekt ndaj nxenesit?

lea peyetjen e dyt e di se nje zezak me ka treguar pse zezaket kan shuplaken e dores te bardh
aj me tha qe zoti kur i krijoj njerzit i krijoj te gjith te bardh dhe pas nje kohe vendosi qe mos te jen
te gjith te bardh i mori disa te bardh dhe ju tha ejani se do te ju ngjyrosi ne ngjyr te zez dhe aty afer
ishte nje mur dhe i mbeshteti per muri qe ti ngjyros dhe ata u mbajten me dur ne mur dhe per at nuk i rroki ngjyra shputat. phaaaaaaaa se u lodha :lol:dardan.
Beiträge: 416
Registriert: So 7. Mär 2010, 10:41

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon dardan. » Mi 15. Sep 2010, 22:59

hahahaha lea se di qka kom prek po jom fut me shenim timin tek shenimi yt :respekt:

Benutzeravatar
Blleki
Beiträge: 238
Registriert: So 6. Jan 2008, 22:54
Wohnort: Wolfsburg
Kontaktdaten:

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon Blleki » Do 16. Sep 2010, 20:28

Pershendetje e nderuar Lea
Sa perket pyetjes te dyt ate me zezak ma merr mendja se e di per qa ama disi jam ka dyshoj se ata shuplakat e durve edhe shputat e kembve ikan te bardha.
Pergjigjja eshte pershkak se:
1.Kur ikan marre edhe kan dashte me i ngjyros ikan pshtet per muri me duer edhe kambet ikan pase ne toke e per ata jan met te bardha se nuk ika rroke ngjyra .

Ky ishte mendimi ime ma merr mendja se eshte e vertet apo e sakte heheheh.
Te deshiroj te kaloshe sa me bukur ne vazhdim tungggggggg

Benutzeravatar
Blleki
Beiträge: 238
Registriert: So 6. Jan 2008, 22:54
Wohnort: Wolfsburg
Kontaktdaten:

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon Blleki » Do 16. Sep 2010, 20:32

Mos u ngut me dhen pergjigjje masi ke ber ket pyetje se tashe e pashe se paske dhen pergjigjjen ama ket e kam dite ah krejt per mendeshe e kam shkrue ase qe kam lexue se ke dhen ti pergjigjje po tashe pashe nejse .
kalo mir tungggggggg :kafe: :respekt:

dardan.
Beiträge: 416
Registriert: So 7. Mär 2010, 10:41

Re: Qelloja

Ungelesener Beitragvon dardan. » Fr 17. Sep 2010, 01:07

Blleki hat geschrieben:Mos u ngut me dhen pergjigjje masi ke ber ket pyetje se tashe e pashe se paske dhen pergjigjjen ama ket e kam dite ah krejt per mendeshe e kam shkrue ase qe kam lexue se ke dhen ti pergjigjje po tashe pashe nejse .
kalo mir tungggggggg :kafe: :respekt:persh......... blleki
ajo eshte pergjigjja ime po se di qka kom prek gabim te lea
dhe jom fut ne mes te saj :D :respekt:
hahahahah po mendoj ne mes te pergjigjjes pa keqkuptime ok


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast