pse e keni hjek temen qe e kam qit une ncncncnc

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Suxhuki
Beiträge: 185
Registriert: Mi 25. Mär 2009, 18:01
Wohnort: kosov

pse e keni hjek temen qe e kam qit une ncncncnc

Ungelesener Beitragvon Suxhuki » Fr 28. Aug 2009, 22:44

sesht fer kjo qe beni po ok esh qe po ju la juve e knaqnu ju
Jeta eshte e shkurter shum po e mir shum ta jetojme sa te sa te jem gjall

rondidi

Ungelesener Beitragvon rondidi » Fr 28. Aug 2009, 22:48

Pershendetje suxhuki! Mos eshte kjo ajo tema qe kerkon shikoje:

viewtopic.php?f=67&t=2805

Kontrolloj se jan hap shum tema dhe ndoshta smundesh me gjet shpejt. Klm


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast