çka i ka thene ujku policit kur e pa ne qytet

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Lea

çka i ka thene ujku policit kur e pa ne qytet

Ungelesener Beitragvon Lea » Sa 6. Mär 2010, 10:17

çka i ka thene ujku policit kur e pa ne qytet
:?: :?:

Benutzeravatar
Jetaa
Beiträge: 208
Registriert: Do 4. Feb 2010, 22:33

Re: çka i ka thene ujku policit kur e pa ne qytet

Ungelesener Beitragvon Jetaa » Di 9. Mär 2010, 21:00

hahah hahah haha kete kam lexuar ne nje forum hahah i thote:Ah si ste kam coptuar sa ke qen (coban) tu i ruajt delmet :D
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju.

YLLI__CH
Beiträge: 31
Registriert: Mo 6. Sep 2010, 20:54

Re: çka i ka thene ujku policit kur e pa ne qytet

Ungelesener Beitragvon YLLI__CH » Mi 15. Sep 2010, 15:03

I ka thënë ...

Edhe policët fat po kan
Nuk të hëngra kurë ishe Qoban
Po mirë që gjall ngele
Ma trego rrugën ku ka dele
Nuk të kam frikë se ke municion
Se je mësuar me Korrupcion :)

me respekt YLLI__CH


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast