pyetje humoristike

*Lojra pa Kufi* Ketu mundeni te beni Pyetje dhe Pergjigje
Benutzeravatar
amra
Beiträge: 220
Registriert: Do 25. Feb 2010, 15:56

pyetje humoristike

Ungelesener Beitragvon amra » So 6. Jun 2010, 11:15

1_Pse në dasmën e maxhupve e vejn tortën para nuses?

A-VIISII-GER
Beiträge: 739
Registriert: So 11. Apr 2010, 04:34
Wohnort: münchen&frankfurt.a.main

Re: pyetje humoristike

Ungelesener Beitragvon A-VIISII-GER » So 6. Jun 2010, 13:40

hahahahahahahah ew ew se vet fjala tregon MAGJUP dmth ske qka me qartson me ktu hahahahaha poj dh e te na ja kan nis mi qit tortet perpara phaaaaaaaaa tort e torte na dulen pe r hund mas mrami po na dalin nime torte PELIM :D HAAHAHAHAHHAHAHAHAHA MIR JA BAJN SE JAN DEMOKRATA VALLA :mrgreen: NASHTI ME JU SHKU JETA GJITHMON AMEL (KICHE)SE SOT TANA AN PEKLIM O KA SHKON HAHAHAHAH


NJE PYTJE TASH UN ANTARIT QE DO VIJ PAS MEJE :D


**Femijes se lindur në aeroplan cila nëenshtetesi i takon?? shum thjeshte hahahaha
♥ღ♥ ♥ღ♥кυя ∂ιкυѕн тα ρєямєи ємяιи тєм тι кι мє тнσи QyYy ємяι ι ѕιмραтιѕ тєм ♥ღ♥ ♥


http://www.youtube.com/watch?v=enbc6nAzJ6Q&feature=related

Benutzeravatar
nardi
Beiträge: 693
Registriert: Fr 8. Mai 2009, 19:18
Wohnort: Made In Kosova

Re: pyetje humoristike

Ungelesener Beitragvon nardi » Do 26. Jul 2012, 12:32

mendoj qe i takon ajo nenshtetsi ne zilen zone eshte duke flluturuar ajroplani hhehhehe

vazhdojm me pyetje

qka dmth fjala skleps ( e ndegjoj shpesh kur te vije ne pushime )


Zurück zu „Lojra Pyetje /Pergjigje“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast