Regjisori: Filmi i parë porno me shqiptarë, shfaqet në maj

Ketu mund te lini pershtypjet tuaja mbi filmat qe pelqeni me shume, qofshin keta filma shqiptare apo te huaj,
Lea

Regjisori: Filmi i parë porno me shqiptarë, shfaqet në maj

Ungelesener Beitragvon Lea » Do 26. Apr 2012, 23:02

Regjisori: Filmi i parë porno me shqiptarë, shfaqet në maj


Strip Man Albania Erioni ShowLajmi për realizimin e filmit të parë porno me personazhe shqiptarë zgjoi një interes të veçantë tek publiku shqiptar gjithandej ku jetojnë, edhe përkundër kritikave të shumta të cilat erdhën në adresë të projektit të ri.

Regjisori i filmit tregoi se së shpejti ky film do të shfaqet në ekranet shqiptare dhe skenat hot të këtij projekti, publiku shqiptar do të ketë mundësinë ti shohë së shpejti.

E përditshmja Panorama mëson se premiera e filmit do të shfaqet në maj pikërisht në njërin nga kanalet satelitare si dhe në një television maqedonas, Kanal 5 plus. Ky do të jetë projekti i parë i kinematografisë hard në shqip dhe me personazhe aktorë shqiptarë.

Derisa filmi të ketë premierën e tij në disa televizione "Erioni Show" bën organizime të ndryshme edhe për gjininë e fortë. Disa nga balerinat e tij marrin pjesë nëpër organizime të ndryshme qofshin edhe private, ndërsa këto mbrëmje ato shfaqen tërësisht nudo për kënaqësinë e publikut mashkullor

Zurück zu „Kinematografia dhe TV“Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast